Pastato efektyvumo įvertinimas

Užtikrinkite savo namų saugumą, efektyvumą ir sveikatai nekenksmingą aplinką patikrindami buto ar pastato šilumos nutekimo ir drėgmės kaupimosi vietas, ventiliacijos ir vamzdynų nusidėvėjimą bei kitų sistemų būklę.

Paslaugos:

  • Termovizija – fizinių kūnų skleidžiamų infraraudonųjų spindulių intensyvumo fiksavimas per atstumą.
    Termovizicija reikalinga norint nustatyti šalčio tiltelius, kondensato pažeidžiamas ar jau pažeistas vietas, drėgmės kaupimosi vietas, rasos taško zonas, tinkamai apšiltintas ir neapšiltintas pastato dalis, konstrukcijas, ventiliacijos angų konstrukcijos įtaką pastatui, apšiltinto pastato ar jo dalių darbų kokybę, pavojingiausias šilumos nuostolių vietas, kurios, galbūt, jau gadina pastato konstrukcijas, langų įstatymo kokybę, langų ir lauko durų tarpinių būklę, atitvarų (lauko sienų), stogų, langų, vitrinų, lauko durų šiluminį laidumą ar šiluminę varžą, trūkusio grindinio šildymo vietą.
  • Vamzdynų ir ortakių diagnostika apima jų apžiūrą iš vidaus darant nuotraukas arba vaizdo įrašą zondinės kameros pagalba. Tokiu būdu įvertinama vamzdyno įrengimo kokybė, susidėvėjimo laipsnis, sandūrų būklės įvertinimas, nustatomi defektai, jū pobūdis ir vieta.

Norite sužinoti kiek Jums kainuos mūsų paslauga atliekant tam tikrą darbą? Atsiųskite nuotraukas su aprašymu adresu [email protected], ir mes pateiksime Jums preliminarią kainą.